fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

Wykonanie

Efekt

Jakie kampanie są dostępne na Facebooku, jakie możliwości promowania i docierania do Klientów?

Jak pracować na bardziej zaawansowanym narzędziu niż Ads Manager jakim jest Power Editor. Jakie są plusy z jego korzystania i jak w nim sprawnie pracować?

Jak tworzyć grupy docelowe i kierować reklamę tylko do osób potecjalnie zainteresowanych naszymi produktami?

Jakie kompozycje reklamowe wybierać, jak dobierać grafiki i jakie teksty pisać, aby reklama była skuteczna?

 

 

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

 

Czego nauczę się z kursem?

 

Nauczysz się jak tworzyć kampanie reklamową na Facebooku od A-Z. Dowiesz się które z kampanii odpowiadają Twoim potrzebą i jak je wykorzystać.

Poznasz też sposoby na weryfikowanie konwersji na odpowiednich grupach docelowych, oraz metody zwiększające CTR Twoich reklam.

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

PowerEditor

 

.

Poznaj od kuchni zaawansowane narzędzie do tworzenia reklam. Dowiedz się jak usunąć limit znaków użytych w reklamach i docierać do lepszej grupy docelowej.

FacebookAds

 

.

Poznaj w szczegółach dostępne kampanie Facebooka, dowiedz się, które kampanie odpowiadają Twoim potrzebą i jak je wykorzystać.

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

Facebook i narzędzia do reklamowania. POWER EDITOR krok po kroku. 00:55:00
TAKE THIS COURSE
  • 149.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

980Studentów bierze udział