fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

Wykonanie

Efekt

Jak zaplanować materiał wideo, aby konwertował na 15% i finansował całą kampanię?

Jakie elementy są niezbędne w materiale wideo, która ma za zadanie skutecznie sprzedawać? Co ma znaczny wpływ na wielkość sprzedaży?

Czym nagrać materiał wideo i w jakich warunkach?

Jak przedstawić wideo, jak je umieścić na stronie, aby zachęcało do akcji w odpowiednim momencie?

 

 

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

 

Czego nauczę się z kursem?

 

W trakcie kursu przeanalizowano całe wideo upsellowe Daniela Bossego, które konwertuje na 17%. Oznacza to, że na 100 osób wchodzących na stronę dziękuję, dokonuje zakupu. To oznacza, że kampania przeprowadzona z tym materiałem wideo, finansuje się w 100% dzięki czemu jest ona za darmo.

Materiał przeanalizowany w każdym szczególe. Gesty, przedstawienie siebie, produktów, sprzedaż, oferta itd. Jest to opracowanie krok po kroku, w jaki sposób nagrać dobre wideo upsellowe.

Co znajduje się w kursie?

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

Jak nagrać?

 

.

Jak odpowiednio nagrać materiał wideo? Jakie muszą być spełnione warunki, aby było skuteczne? Jaki sprzęt wybrać?

Jak sprzedawać?

 

.

Jaki plan wideo musi zostać spełniony, aby było ono skuteczne i sprzedażowe? Jakich elementów nie może zabraknąć i jaki jest najczęściej popełniany błąd tworząc tego typu materiały?

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

Jak nagrać dobre wideo upsellowe? 00:41:00
TAKE THIS COURSE
  • 149.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

966Studentów bierze udział