fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

t

Wykonanie

Efekt

Jak przeprowadzić kampanie, której celem będzie organizacja spotkania online?

Jakie elementy, ile reklam, stron i maili jest potrzebnych w do skutecznej kampanii webinarowej?

Jak przeprowadzić kampanie productlaunch i dlaczego jest tak skuteczna?

Jak technicznie wykonać wszystkie elementy i podpiąć systemy płatności?

 

 

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

 

Czego nauczę się z kursem?

 

W kursie dowiesz się czym jest kampania Product Launch. Jest to jedna z najskuteczniejszych i najczęściej używanych kampanii, których celem jest wygenerowanie dużej sprzedaży w krótkim czasie.

Poznasz cały schemat kampanii, zbudujesz całą infrastrukturę, przeprowadzisz spotkanie i wygenerujesz sprzedaż.

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.



Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

Product Launch

 

.

Kampania Product Launch, pozwala na szybkie dotarcie do nowej grupy docelowej ze swoim kontentem. To prowadzi do szybkiego pozycjonowania, tworzenia relacji, a co za tym idzie skuteczności w sprzedaży.

Spotkania online

 

.

Jak jednocześnie prowadzić sprzedaż dla kilkuset osób? Spotkania online pozwalają dotrzeć do osób z całego kraju i nie tylko, oraz zwiększają możliwości sprzedaży, poprzez duplikację swojej wiedzy.

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

Webinar Na 60.000,00 zł 03:04:00
TAKE THIS COURSE
  • 97.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

971Studentów bierze udział