fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

Wykonanie

Efekt

Jak zaplanować całą kampanię, której celem będzie budowa listy mailingowej z jednoczesnym finansowaniem kampanii za pomocą sprzedaży upsellowej.

Jak ustawić autorespondery i newslettery, które będą dostarczać kontent w zamian za adres mailowy?

Jak podłączyć pałtności do zakupu produktów bez infrastruktury sklepu?

Jak tworzyć skuteczne garfiki do reklam, oraz jakich narzedzi użyć do tego celu?

 

 

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

 

Czego nauczę się z kursem?

 

W kursie dowiesz się w jaki sposób przeprowadzić kampanię od A-Z. Jest to zapis VOD ze szkolenia tworzenia kampanii na żywo, co oznacza, że podczas spotkania Daniel Bossy stworzył całą kampanię, udostępniając swój ekran.

W ten sposób, możesz przejść przez wszystkie elementy kampanii razem z Danielem, tworząc cały system krok po kroku.

W materiale przedstawiono sposób na zbieranie maili na pomocą wartości jaką jest wideo lub ebook. Możesz dowolnie wstawić w to miejsce inny kontent i stworzyć w ten sposób permanentną kampanię, która dzięki samofinansowaniu będzie dla Ciebie zarabiać.

Co znajduje się w kursie?

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

Facebook ADS

 

.

Wykorzystaj jeden z najlepszych silników do reklamowania w Sieci, jakim jest Facebook Ads. Poznaj kampanie krok po kroku, stwórz reklamy i docieraj do szerokiej grupy odbiorców.

Samofinansowanie

 

.

Stwórz kampanie, która za pomocą odpowiednio ustawionych stron upsellowych, będzię się samofinansować, co oznacza, że Twoje reklamy będą kosztować Cię 0 zł.

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

Kampania Na Żywo od A-Z 03:30:00
TAKE THIS COURSE
  • 349.00  189.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

847Studentów bierze udział