fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Kontent

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Wykonanie

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

Efekt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”appear”]Jak stworzyć automatyczny system do obsługi Klientów na liście mailingowej?

Jak generować pasywną sprzedaż za pomocą lejków sprzedażowych?

Jak zaplanować maile, w jakim odstępie czasowym i z jaką treścią je pisać?

Jak zautomatyzować proces sprzedaży, podpiąć płatności, tworzyć relacje za pomocą odpowiednio zoptymalizowanych autoresponderów?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”top-to-bottom”]

Czego nauczę się z kursem?

 

Kurs przedstawi Ci system do automatycznej obsługi Klienta, tworzenia z nim relacji i generowania sprzedaży.

Poznasz w nim cały system od strony technicznej, czyli dowiesz się w jaki sposób go zbudować, połączyć z płatnościami lub swoim sklepem.

Dodatkowo z materiału dowiesz się jak pisać maile, w jakim odstępie je wysyłać i jak stworzyć lejek sprzedażowy na 90 dni w pełnym automacie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

kolko

 

 

Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

Newslettery

 

.[/vc_column_text][vc_column_text]

Poznaj i wykorzystaj moc newsletterów, dzięki którym będziesz informować swoich Klientów o nowych promocjach, bonusach, spotkaniach online itd.

Dowiesz się w jaki sposób je tworzyć, aby były skuteczne i aby konwertowały z najwyższym procentem.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”right-to-left”]

Autorespondery

 

[/vc_column_text][vc_column_text][/vc_column_text][vc_column_text]Stwórz kolejkę followupów i miej pewność, że każdy Klient trafiający na Twoją listę otrzyma w odpowiednim czasie wiadomość, która jest elementem całej układanki marketingowej.

Wykorzystaj autorespondery do stworzenia automatu sprzedażowego, pracującego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Co zawiera to szkolenie?

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3005″ img_size=”full” alignment=”right” css_animation=”right-to-left”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”appear”]

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message]UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

Course Curriculum

AUTOMATYZACJA PROCESÓW SPRZEDAŻOWYCH W INTERNECIE 01:09:00
TAKE THIS COURSE
  • 457.00  per 365 days
  • 365 Days

Instructors

1089 STUDENTS ENROLLED