fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

Wykonanie

Efekt

Znasz najnowsze metody generowania ruchu i budowania listy mailingowej za 0 zł?

Wiesz jak przeprowadzić skuteczną kampanię Product Launch i Pre Launch ?

Tworzysz kampanię w Social Media ze stronami przechwytującymi ?

Znasz zasady sprzedaży za pomocą list mailingowych i kampanii wyprzedażowych w połączeniu z opłatami abonamentowymi ?

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

Czego nauczę się z kursem?

Kurs ma za zadanie przedstawić gotowe narzędzia i sposoby budowania skutecznego marketingu w Sieci. Krok po kroku zostaniesz poprowadzony przez każdy element technicznego wykonania struktury marketingu.

Poznasz w nim cały system od strony technicznej, czyli dowiesz się w jaki sposób stworzyć strukturę do budowy listy mailingowej i sprzedaży upsellowej, jak przygotować kampanię Product Launch i Pre Launch, która wygenerowała 65.000,00 zł w tydzień.

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

Social Media i Strony Przechwytujące

 

.

Poznasz sposoby przechwytywania ruchu i kierowania go w odpowiednie miejsca, dzięki czemu wzrost sprzedaży wynosi nawet 60% przy zmniejszonych kosztach.

Kampania Product Launch
i Pre Launch

 

.

Dowiesz się o dwóch, najbardziej skutecznych metodach sprzedaży, pozycjonowania marki (siebie, produktu), oraz tworzenia dowodu społecznego. Na przykładach kampanii Daniela Bossego, zobaczysz efekty oraz niezbędne elementy do stworzenia takich kampanii.

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

57 elementów zwiększających sprzedaż 01:54:00
Digital Marketing LIVE 03:11:00
TAKE THIS COURSE
  • 197.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

844Studentów bierze udział