fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

Wykonanie

Efekt

Czym jest autoresponder i jak działa?

Jakie możliwości dają folloupy w automatyzacji sprzedaży internetowej?

Które z wielu dostępnych opcji autoresponderów wybrać do odpowiedniej strategii?

Jak sprawić, aby przy odpowiedniej interakcji Klienta, automatycznie była wysyłana wiadomość tekstowa?

 

 

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

 

Czego nauczę się z kursem?

 

W kursie dowiesz się jakie możliwości dają autorespondery. Wielu osobom wydaje się, że jest to tylko opcja, która wysyła wiadomość mailową po dokonaniu zapisu do newslettera. Nic bardziej mylnego.

Podczas szkolenia umówiono wszystkie dostępne autorespondery w systemach do maili responsywnych. Za przykład przedstawiono system Getresponse.

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

Getresponse

 

.

 

Dowiedz się jakie możliwości dają systemy do maili responsywnych, oraz jak korzystać z ich funkcjonalności.

Followupy

 

.

Zapoznaj się z rodzajami autoresponderów i dowiedz się jak je stworzyć. Odpowiednie ustawienie autoresponderów pozwala zwiększyć sprzedaż nawet o kilkadziesiąt procent.

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

Jak dobrać autoresponder? 00:46:00
TAKE THIS COURSE
  • 149.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

958Studentów bierze udział