fbpx

Setup Menus in Admin Panel

Masz pytania? Napisz na:

Kontent

 

Wykonanie

Efekt

Jak generować ruch na stronie w taki sposób, aby móc go w pełni wykorzystać do celów sprzedażowych i zarabiać na nim?

Jak zapętplić kampanie sprzedażową, która w przeciagu 4 dni obsłuży klienta i wygeneruje sprzedaż kilkukrotnie większą niż cały miesięczny obrót?

Jak sprzedawać i jednocześnie budować listę mailingową w celu tworzenia relacji i późniejszych ponownych sprzedaży?

Jak zoptymalizować całą kampanię i zmotywować klienta do zakupu tu i teraz?

Dlaczego warto posiadać ten zapis VOD?

Czego nauczę się z kursem?

 

Poniższy zapis VOD, przedstawi Tobie strategię marketingową Krok Po Kroku, którą wykorzystasz do sprzedaży na nowej grupie docelowej. Co to oznacza? Oznacza to to, że tworząc reklamy, będziesz mógł generować takie sprzedaże, które zarobią na reklamy i wygenerują Tobie zysk.

Dodatkowo podczas szkolenia omówiono system, który buduje listy mailingowe, aby móc w późniejszym czasie tworzyć relacje z klientami i po raz kolejny prowadzić sprzedaż.

Całość podparta jest konkretnymi wynikami i została wielokrotnie przetestowana w kampaniach prowadzonych przez Daniela.

Działania Krok Po Kroku

 

W materiale VOD dowiesz się jak technicznie wykonać wszystkie działania Krok Po Kroku. W zapisie zawarto także udostępniony ekran, dzięki czemu możesz razem z prowadzącym wykonywać poszczególne działania i budować swój skuteczny system marketingu. Podczas szkolenia poznasz także wiele przykładów różnych modyfiakcji, dzięki czemu będziesz wiedział/a jak zbudować podobne kampanie dla siebie.Skuteczność przedstawianych metod

 

Wszystkie przedstawione w VOD metody generowania sprzedaży, prowadzenia kampanii, tworzenia reklam, budowy stron, opracowane są na podstawie działań marketingowych prowadzonych przez Daniela Bossego. Wykorzystywane one są w wielu branżach, z tego powodu wiedza przekazywana jest w taki sposób, aby każdy, niezależnie od branży, mógł zastosować przedstawiane rozwiązania.

Generowanie Ruchu!

 

.

Dowiesz się w jaki sposób generować dobrze sprofilowany ruch i jak przekładać go na sprzedaż. Jakie narzędzia są dziś dostępne i jak je wykorzystać.

Strategia!

 

.

Poznaj strategię marketingową i dowiedz się w jaki sposób ją zmontować. Budowa kampanii zajmie Tobie około dwóch dni, po czym już możesz zacząć zarabiać.

Co zawiera to szkolenie?

  1. Materiał Video Full HD
  2. Każda czynność pokazaną przez autora jest dokładnie omówiona.
  3. Możesz przećwiczyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  4. Kampania stworzona krok po kroku

Dlaczego warto wybrać ten kurs ?

 

Kurs poprzez swoją prostotę, pokazanie całej drogi budowy systemu marketingowego krok po kroku, jest elementarzem dla każdej osoby, która chce zbudować podobne rozwiązania dla swojego biznesu. Ilość przedstawianych materiałów, narzędzi, infografik i stron pozwoli na szybkie zrozumienie danego zagadnienia i skuteczne budowanie kolejnych elementów marketingu dla swojej firmy.

ikonki

UWAGA: Nabywając ten kurs otrzymujesz gwarację satysfakcji. Oznacza to, że jeśli po obejrzeniu kursu w terminie 14 dni od zakupu uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie, wystarczy że napiszesz do nas i zwrócimy Ci całą kwotę.

Program Kursu

Jak sprzedawać produkty fizyczne bez listy mailingowej 02:21:00
TAKE THIS COURSE
  • 14.00  per 365 days
  • 365 Days

Instruktorzy

1669Studentów bierze udział